Contact

Heeft u vragen over Horizon Plaza? Neem dan contact op met de BPV-coördinator van uw branche.
U kunt daarvoor de volgende personen benaderen:

Haarmode :
Lindsey Kooiman
A.S.A.Kooiman@Horizoncollege.nl

Horeca:
Paul Scholtes
P.J.T.Scholtes@Horizoncollege.nl

Brood & Banket:
Roel Pettinga
R.Pettinga@Horizoncollege.nl

Facilitaire Dienstverlening:
Marijke Langendijk
M.C.H.P.Langendijk@Horizoncollege.nl

Detailhandel:
Peter Koster
P.Koster@Horizoncollege.nl

Handel & Transport:
Danica Zewald-Otto
A.D.M.Zewald-Otto@Horizoncollege.nl